"Zakochani po uszy" to serial stosunkowo nowy, ponieważ swoją premierę miał dopiero jesienią ubiegłego roku. Mimo to bardzo szybko zyskał rzeszę fanów, którzy oglądają każdy odcinek i uważnie śledzą losy grupki bohaterów. A przyznać trzeba, iż są to losy niesamowicie intrygujące!

Głównymi bohaterami są Asia oraz Piotrek, którzy zupełnie przypadkiem spotykają się po latach, po tym, jak jako nastolatkowie poznali się w górskim schronisku. Okazuje się jednak, iż Piotrek cały czas związany jest z Sylwią, która na każdym kroku knuje intrygi, które mają odsunąć Asię jak najdalej od jej chłopaka. 

Serial jest pełen humoru i przedstawia wesołe perypetie kilku młodych osób, które szukają miłości oraz stabilizacji, choć jak się okazuje, wcale nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się na pozór wydawać! Na pewno jest to serial odpowiedni na zimowe wieczory. Więcej informacji można znaleźć na https://pinbook.pl/kino/polskie/zakochani-po-uszy-online , co na pewno ostatecznie zachęci do obejrzenia tej polskiej produkcji.

Warto przeczytać